Bližší informace ke kurzům (ceny, termíny, popis jednotlivých úrovní) naleznete v samostatné záložce Angličtina pro děti Teddy Eddie

Novinka na českém trhu. Pokud chcete, aby se děti OPRAVDU naučily MLUVIT anglicky, tak toto je TA správná volba.

Děti se učí angličtinu ve společnosti medvídka Eddie (je nahrazen superhrdinou u školních dětí). Nějvětší výhodou kurzu je, že angličtina se od začátku učí ve větách a souvislostech. Knížka je logicky provázaná a dojde a automatickému osvojení jazykových vazeb bez biflování slovíček a gramatiky. Kurz obsahuje spoustu rekvizit od medvídka po mikrofon, kouzelný koberec či kouzelnou hůlku. Děti si osvojí bohatou slovní zásobu pomocí vtipných příběhů, které jsou podpořeny originálními nahrávkami, písničkami, obrázkovými kartičkami a inovativními cvičeními. Důraz je kladen na práci ve dvojicích a to již od velmi útlého věku, což zajištuje, že se ke slovu dostane opravdu každý.

Setkávám se s názory, že rodiče nemají čas vodit děti na kurz angličtiny 2x do týdne. Ale sáhněme si na srdce a přiznejme si, kolik z nás je ochotno vozit děti 2x do týdne na gymnastiku, fotbal, plavání či tenis (také patřím mezi tyto rodiče :)). Kolik z našich dětí bude profesionální fotbalista nebo gymnastka si netroufám říci, ale jsem si téměř 100% jistá, že většina z nich ocení schopnost mluvit plynule anglicky. Rodiče starších dětí ví, že toto období nastává někde v 8-mi letech, když se začnou řesit videa na YouTube 🙂 I rodiče mých 6-ti letých studentů předávají reference, jak se jejich ratolesti snaží komunikovat anglicky na zahraničních dovolených.