Kvalifikace a vzdělání:

  • Masarykova univerzita – Bc. ekonomie
  • Certifikát TEFL (výuka angličtiny jako cizího jazyka)
  • Jolly Phonics & Grammar course
  • Certificate in Advanced English C1

 

Můj příběh

Angličtina se stala mou vášní již co jsem v 18ti poprvé vycestovala do USA. Nutno říci, že v té době jsem koukala jak puk a Američanům rozuměla stěží óóólráááájt a hauááárjůů? Po návratu do Čech jsem si začala ještě postaru, bez youtube, tisknout a překládat texty písniček, s tištěnými slovníky louskat anglické knihy, pouštět si Přátele v originále a zkoumat rozdíl mezi anglickou verzí a českým překladem.

Poté jsem pracovala v zahraničních firmách (původně v ČR a poté i v Anglii), mám bohaté zkušenosti s obchodováním v anglickém jazyce. Nakonec jsem se sebrala a odjela “prý na zkušenou” do Anglie :))). Trochu se rozmluvit, podívat se a šup zpátky – tak zněl plán. Suma sumárum, nakonec z toho bylo celých 6 let strávených v Londýně.

Z Anglie jsem si kromě bohatých zkušeností přivezla i dva krásné syny, oba rodilí mluvčí. Mluví jak česky, tak anglicky.

A pointa příběhu? Díky všem svým zkušenostem jsem se dostala až k výuce anglického jazyka. Což je skvělé, protože se v tom propojuje má láska ke knihám, angličtině a práce s lidmi. Vážím si toho, že se mohu živit tím, co je mým koníčkem a zároveň pomáhat lidem dosahovat jejich vlastních snů a dětem si uchovat radost z učení a poznávání.

Největší odměnou pro mě je, když se udivení studenti na konci hodiny ptají: “A to už je konec?” Naleznete u nás firemní výuku, kurzy pro děti a dospělé, individuální výuku i doučování dětí . Pokud se chcete učit v přátelském a otevřeném prostředí, kde je kladen důraz na individualitu a vlastní tempo studentů – pak jste na správném místě.

 

 

Registrace kurzů

Odesláním tohoto formuláře dávám souhlas ke zpracování mých osobních údajů dle zásad GDPR.